سه‌شنبه, 28 دی 1395
عنوان : تجلیل از همكاران مسیحی مركزتحقیقات در سازمان جهادكشاورزی استان آذربایجان غربی
کد خبر : ۶۸۳۵۲
تاريخ :
 ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ 
ساعت : ۱۲:۵۹:۱۵

تجلیل از همکاران مسیحی مرکزتحقیقات  در سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان غربی

به همت نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان از همکاران مسیحی شاغل در مرکز تحقیقات کشاورزی و سازمان جهادکشاورزی استان با حضور ریاست سازمان جهادکشاورزی استان ، نماینده ولی فقیه در سازمان، کشیش عزیزیان ، اسقف شرق آشور و مسئولین دفاتر نمایندگی ولی فقیه در ادارات تجلیل به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی مرکز در این آئین حجه الاسلام ساجدی نژاد نماینده ولی فقیه در سازمان ضمن تبریک ولادت حضرت مسیح  تعدادی از آیه های قرانی را برای احترام مسلمانان وتقریب ادیان بیان داشتند.در ادامه نیز مهندس کریمزاده رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان با تبریک این روز خجسته به همکاران مسیحی شاغل در سازمان گفت: این برای ما افتخار است که در کنارهم با صلح و آرامش زندگی و همکاری می کنیم.

در این مراسم کشیش عزیزیان اسقف آشوریان نیز ضمن تشکر از برگزاری این مجلس ارزشمند دیدگاههای مشترک ادیان اسلام ومسیحیت را در رابطه با صلح و آرامش بیان نمودند.

همچنین در ادامه این مراسم دکتر لورنس انویه با تبریک ولادت عیسی مسیح و با ابراز خوشحالی از برگزاری این مراسم برپایی این نوع مراسم را عامل وحدت و انسجام امور خواندند.در این مراسم با اهدا لوح تقدیر و هدایایی از همکاران تجلیل گردید.


نمایش تعداد بازدیدها : 63

بازگشت           چاپ چاپ         
 

مرکز تحقیقات آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان آذربایجان غربی

DOURAN Portal V3.9.8.8

V3.9.8.8